Mēs piedāvājam nogādāt jūsu kravu ar jebkuru ūdens vai sauszemes transportu
Elastīga tarifu politika, virzīta uz ilgtermiņa un savstarpēji izdevīgu sadarbību, darbinieku profesionālisms un individuāla pieeja katram klientam ir kompānijas darbības pamatprincips
Laipni lūdzam apmeklēt kompanijas Eiropas Tranzits mājas lapu

SIA “Eiropas Tranzīts” dibināta 2000.gadā Rīgā. Mūsu dibinātāji un līdzstrādnieki  ir pieredzējuši darbinieki  kuģniecības un autotransporta nozarēs. Darbības sākums bija saistīts ar autopārvadājumiem sauskravas konteineros no Rīgas ostas uz starptautiskiem galapunktiem (galvenokārt uz NVS valstīm). Pakāpeniski mēs paplašinājām darbību ar pārvadājumiem pa dzelzceļu un jūras ceļiem, tādējādi ieņemot nozīmīgu vietu Latvijas transporta un loģistikas tirgū. 2002. gadā mēs uzsākām pārvadāt šķidrās   kravas , kļūdami par kompānijas Stolt Tank Containers BV apakšaģentu. 

No 2016. gada maija, piedāvājam šķidro kravu pārvadājumus, kā starptautiskā tank konteineru operatora NewPort Tank Containers, aģenti.

 Mēs piedāvājam nogādāt jūsu kravu ar jebkuru ūdens vai sauszemes transportu  pa jūsu norādīto maršrutu. Jūs izvēlaties jums optimālu pārvadājuma veidu.

Ja nepieciešams , mēs nokārtojam arī muitas formalitātes.

Elastīga tarifu politika, virzīta  uz ilgtermiņa un savstarpēji izdevīgu sadarbību, darbinieku profesionālisms un individuāla pieeja katram klientam ir kompānijas darbības pamatprincips.

Mūsu zināšanas un starptautiskais  sadarbības partneru tīkls garantē  augstvērtīgu  uzdevumu  izpildes līmeni.
Ritošais sastāvs
Sakot ar 2011.gādu SIA “Eiropas Tranzīts” piedāvā privāto  ritošo sastāvu tehniskajos reisos no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas stacijām uz stacijām NVS valstīm.

Likmē ietilpst  vagona nosūtīšana   uz iekraušanas staciju, tukša vagona noformēšana izkraušanas stacijā (to veic mūsu aģenti) un tukšāvagona tālāku nosūtīšanu. Galvenie vagonu norīkojumu virzieni: Krievija (RZD), Kazahstāna (KZH), Kirgizstāna (KRG), Uzbekistāna (UTI). 

Piedāvājam šādus ritošā sastāva veidus:

Pusvagoni, modeļi – 12-4102, 12-1704-04, 12-9766,12-9761, 12-4106, 12-9085

Universālās platformas, modeļi – 13-9808,13-2114, 2114-08, 13-4012, 13-401, 13-4085

Fitinga platformas, modeļi – 13-2116, 13-4117,13-9751-01, 13-9781, 23-469-07

Sēgtie vagoni, modeļi – 11-280, 11-1807-01

Minerālvēdeji, modeļi - 19-3054-05, 19-9835-01
Pārvadājumi tank-konteineros

No 2016. gada maija, piedāvājam šķidro kravu pārvadājumus, kā starptautiskā tank konteineru operatora NewPort Tank Containers, aģenti - http://www.newporttank.com/

Šķidro kravu tank-konteineros mēs pārvadājam kopš 2002. gada. Gan nebīstamās (tai skaitā pārtikas produktus), gan bīstamās (dažādas pakāpes bīstamības vielas) kravas, ko pārvadā ar autotransportu, ir sertificētas arī ADR kravu pārvadāšanai un pārvadāšanai pa dzelzceļu.

Piedāvājam plašu tīklu sertificētu depo pie mūsu partneriem, kā arī drošas un uzticamas tehnoloģijas kravu pārvadāšanai cisternās.

ISO cisternu apkalpošana:

-       augsti kvalificētu ekspertu komanda

-       aktīvs atbalsts klientiem

-       starptautiskā loģistikas ķēdes sistēma

-       drošības sistēma un kvalitātes novērtējums

Mūsu partneri starptautiskajā tīklā ir specializējušies remontdarbiem un konteineru apkalpošanā, nodrošinot augsta līmeņa kvalitāti un tehnisko nodrošinājumu:

-       attīrīšana un mazgāšana

-       kontroles sistēmas tehniskā apkalpošana

Ekspedīcija un transports

Piedāvājam dzelzceļa, automobiļu un jūras transporta pakalpojumus kravas nogādāšanai starptautiskajā satiksmē. Mums ir ilggadēja pieredze multimodālajos pārvadājumos un izvērsts  sadarbības  partneru tīkls, tādējādi  spējam nodrošināt kravas piegādi NVS, Eiropas, Āzijas  un ASV teritorijās.

Pakalpojumu izpildes pamatā ir zināšanas par Baltijas un starptautisko pārvadājumu tirgu, ostu specifiku, līgumi ar daudzām kuģniecības līnijām, autotransporta un dzelzceļa uzņēmumiem, kas kopā arī veido piegādes modeli “no durvīm līdz durvīm”.